• SImple-and-Practical
 • also-1

Feature Produkte

Arritje t? reja

PIONEER

Qingdao HENRY Industrial Co, Ltd p?rvoj? n? prodhimin e mobiljeve q? nga viti 1991, miraton thjesht?si per?ndimore dhe konceptin praktik, nd?rsa gjithashtu i p?rmbahet hijeshi tradicionale lindore.
Ne tani kemi tre centrale t? modernizuar, integrimin e k?rkimit dhe t? projektimit, prodhimit dhe sales- nj? produkte druri fabrik? q? mbulon 46020 SQM me pun?tori q? mbulon 27000 m2, nj? fabrik? e produkteve plastike-druri q? mbulon 50600 m2 me pun?tori q? mbulon 39000 m2, nj? profesionist fabrik? karrige druri q? mbulon 8500 SQM .. Me produkte t? kualitetit t? lart? dhe t? sh?rbimit i zhytur n? mendime, ne shitje m? shum? se 700000 karrige dhe tavolina n? vit.
 • DELIVERY

  DELIVERY

  eksportit t? gjith? bot?n, ofrimit t? shpejt? koha

 • MBYLLI

  MBYLLI

  cil?si t? mir? dhe ?mim t? lir?, ofrimit t? shpejt?。

 • KAM NEVOJ? P?R NDIHM??

  KAM NEVOJ? P?R NDIHM??

  ?do ndihm? urgjente, pls na kontaktoni me thirrje ose e-mail, ne jemi t? gatsh?m p?r t'ju ndihmuar.

WhatsApp Online Chat!
体育赛事 体育赛事 欧宝体育 幸运农场 彩票万能公式