• SImple-and-Practical
 • also-1

функци?а Производи

Нови пристигнува?а

PIONEER

Кингдао HENRY Индустриски копродукции, Ltd има искуство во производство на мебел од 1991 година, ?а усвои западна едноставност и практичен концепт, а исто така се придржува до традиционалната источна елеганци?а.
Ние сега имаат три модернизирани растени?а, интегрира?ето на истражува?е и диза?н, производство и sales- дрвени производи фабрика опфа?а 46020 квадратни метри со работилница опфа?а 27000 квадратни метри, пластична-производи од дрво фабриката ги опфа?а 50.600 квадратни метри со работилница опфа?а 39000 квадратни метри, професионален дрвен стол фабрика со 8500 квадратни метри .. Со високо квалитетни производи и внимателен услуга, ние продажба пове?е од 700000 столици и маси на годишно ниво.
 • ИСПОРАКА

  ИСПОРАКА

  извоз во целиот свет, брзо време на испорака

 • разпродажба на стоката

  разпродажба на стоката

  добар квалитет и евтини цени, брза испорака.

 • ТРЕБА ПОМОШ?

  ТРЕБА ПОМОШ?

  Секое итна помош, pls контактира?те со нас преку повик или ме?л, ние сме подготвени да ви помогне.

WhatsApp Онла?н Chat!
彩票下注 海南4+1玩法 芒果体育 环球直播 足彩胜负14场